+48 632 170 021 info@ferberg.pl

О FIRMIE

PRODUCENT MOBILNYCH URZĄDZEŃ PRZEŁADUNKOWYCH Nr 1

Nasza firma od 19 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą wyposażenia magazynowego. Z roku na rok osiągamy nowe cele. Rozszerzając gamy produktów,, spełniając złożone wymagania techniczne naszych klientów, poprawiając jakość wyposażenia i robiąc wiele więcej, aby nie stracić ich zaufania.

Analizując doświadczenie naszej pracy, ze stanowczością możemy stwierdzić, że udoskonaliliśmy cykl procesów produkcyjnych naszego przedsiębiorstwa. Nie stoimy w miejscu i nie boimy się trudności! Nasz zespół znajduje rozwiązania wszelkich problemów. Jesteśmy w 100% pewni, że projekty, które już zrealizowaliśmy, mówią same za siebie.

19 lat temu powstała mała rodzinna firma, która zajmowała się sprzedażą mobilnych ramp. W tym czasie nasz zespół rozrósł się do dużego i dobrze skoordynowanego zespołu, który codziennie pomaga wielu firmom rozwiązywać problemy z logistyką magazynową.

Uruchomiliśmy własną produkcję, rozoszerzając asortyment naszych urządzeń.

Produkujemy:

mobilne rampy 
stacjonarne rampy
rampy załadunkowe pod zamówienie
wyposażenie magazynowe
wyposażenie wózków widłowych 

Dziś nasza firma ma siedzibę w Polsce. Znamy się na całym świecie. Nasze urządzenia są dostępne w ponad 35 krajach na całym świecie. Zaufały nam znane na całym świecie firmy.

Jesteśmy dumni z każdego naszego pracownika, każdego klienta. I jesteśmy im wdzięczni za okazane zaufanie.

0

lat

doświadczenia w produkcji

0

krajów świata

dostarczony sprzęt /wyposażenie

0

zadowolonych klientów

mają zaufanie do nas

NASI KLIENCI